Kontakt

Biuro handlowe i adres
do korespondencji:

ul. Chwaszczyńska 135
81- 571 Gdynia

T +48 58 627 57 20
T +48 58 627 57 22-24

www.flowair.com
info@flowair.pl
 

Dane do faktury:

FLOWAIR Głogowski
i Brzeziński Sp.j.

ul. Chwaszczyńska 135
81-571 Gdynia

KRS 0000278434
NIP: 958 14 40 661
REGON: 192936066

 

Laboratorium Badawcze 
w Pomorskim Parku Naukowo- Technologicznym :

Al. Zwycięstwa 96/98
81- 451 Gdynia

Podział doradców regionalnych FLOWAIR:

mapa

Kontakt z doradcą:

Region 1.

Artur Lipski
artur.lipski@flowair.pl
+48 514 053 425;
+48 58 627 57 50

Region 2.

Andrzej Domian
andrzej.domian@flowair.pl
+48 510 086 994;
+48 58 627 57 23

Region 3. 

Region północno-zachodni

Hanna Saczuk
hanna.saczuk@flowair.pl
+48 505 502 493;
+48 58 627 57 24

Region 4. 

Aleksandra Jończyk
aleksandra.jonczyk@flowair.pl
+48 512 485 488;
+48 58 627 57 22

Region 5. 

Jakub Bazydło
jakub.bazydlo@flowair.pl
+48 519 195 830;
+48 58 627 57 55

Region 6. 

Sara Reiter
sara.reiter@flowair.pl
+48 505 502 526;
+48 58 627 57 54

Region 7.

Michał Nagórko
michal.nagorko@flowair.pl
+48 512 485 510;

 

 

Kontakt z działem
serwisu:


Michał Solecki
serwis@flowair.pl
+48 58 627 57 28


Michał Paduch
serwis@flowair.pl
+48 572 376 544

serwis ROBUR
Mateusz Gajewski
serwis@flowair.pl
+48 500 234 190


serwis Rooftop
serwis.rooftop@flowair.pl
+48 506 846 971


Kontakt z działem
wsparcia posprzedażowego:


Seweryn Warmowski
uruchomienia@flowair.pl  
+48 508 004 430

 

Kontakt z działem
realizacji:


Artur Mądry
zamowienia@flowair.pl
+48 58 627 57 45


Halina Właszynowicz
zamowienia@flowair.pl
+48 58 627 57 40
 


Natalia Lis
zamowienia@flowair.pl
+48 58 627 57 43

 

 

Kontakt z działem
wsparcia projektowego:


Michał Jedynasty
michal.jedynasty@flowair.pl
+48 519 897 467


Joanna Pawełek-Racięga
joanna.pawelek@flowair.pl
+48 505 458 093
 


Amadeusz Szczepański

amadeusz.szczepanski@flowair.pl

+48 505 458 809

 


Krystiana Ciesielska

krystiana.ciesielska@flowair.pl

+48 514 958 057

Product managerowie:

Urządzenia typu rooftop


Filip Konieczny
filip.konieczny@flowair.pl
+48 58 627 57 34

OXeN i System FLOWAIR


Grzegorz Perestaj
grzegorz.perestaj@flowair.pl
+48 58 627 57 36

Kurtyny powietrzne


Maciej Dunajski
maciej.dunajski@flowair.pl
+48 58 627 57 34

Nagrzewnice, komory mieszania i destratyfikatory


Marek Skarżyński
marek.skarzynski@flowair.pl
+48 58 627 57 34

Nagrzewnice gazowe


Mateusz Gajewski
mateusz.gajewski@flowair.pl
+48 500 234 190

 

 

Kontakt z działem
marketingu:


Eliza Rumpca
marketing@flowair.pl
+48 58 627 57 38

Kontakt z działem
badawczo-rozwojowym:


Grzegorz Perestaj
grzegorz.perestaj@flowair.pl
+48 58 627 57 36

Kontakt z działem
księgowości:


Dagmara Gawrzyjał
info@flowair.pl
+48 58 627 57 41

Jeżeli jesteś zainteresowany produktami z naszej oferty, prosimy o pozostawienie danych

Informacje personalne

Informacje na temat planowanej inwestycji
Dodatkowe informacje
Załączniki

(pliki o dopuszczalnym rozmiarze do 10MB)

Kliknij tutaj aby wybrać pliki
 

* Pola wymagane
Używasz przeglądarki Internet Explorer w wersji 9.0 lub starszej. Do poprawnego przeglądania naszej strony internetowej zalecana jest najnowsza wersja tej przeglądarki, którą możesz pobrać tutaj.
Facebook YouTube Strefa projektanta Blog