Kontakt

Biuro handlowe i adres
do korespondencji:

ul. Chwaszczyńska 135
81- 571 Gdynia

T +48 58 627 57 20
T +48 58 627 57 22-24

www.flowair.com
info@flowair.pl
 

Laboratorium Badawcze
w Pomorskim Parku Naukowo- Technologicznym :

Al. Zwycięstwa 96/98
81- 451 Gdynia

 

Dane do faktury:

FLOWAIR Głogowski
i Brzeziński Sp.j.

ul. Amona 84
81-601 Gdynia

KRS 0000278434
NIP: 958 14 40 661
REGON: 192936066

Kontakt z doradcą:

Region północno-zachodni

Region północno-zachodni

Hanna Saczuk
hanna.saczuk@flowair.pl
+48 505 502 493;
+48 58 627 57 24

Region centralno-wschodni

Region centralno-wschodni

Agata Doroszkiewicz
agata.doroszkiewicz@flowair.pl
+48 519 195 830; 
+48 58 627 57 23

Region południowo-zachodni
i południowo-wschodni

Region południowo-zachodni i południowo-wschodni

Marceli Jasiński
marceli.jasinski@flowair.pl
+48 531 620 534;
+48 58 627 57 22

Region południowy

Region południowy

Sara Reiter
sara.reiter@flowair.pl
+48 505 502 526;
+48 58 627 57 54

mapa

Kontakt z działem
serwisu:

Michał Solecki
serwis@flowair.pl
+48 58 627 57 28

Michał Paduch
serwis@flowair.pl
+48 572 376 544

serwis ROBUR
Mateusz Gajewski
serwis@flowair.pl
+48 500 234 190

serwis System FLOWAIR
Przemysław Frelian
system.flowair@flowair.pl
+48 506 846 937

Kontakt z działem
realizacji:

Artur Mądry
zamowienia@flowair.pl
+48 58 627 57 45

Wojciech Kacprzak

Wojciech Kacprzak
wojciech.kacprzak@flowair.pl
+48 58 627 57 43

Kontakt z działem
wsparcia projektowego:

Michał Jedynasty
michal.jedynasty@flowair.pl
+48 519 897 467

Joanna Pawełek-Racięga
joanna.pawelek@flowair.pl
+48 519 897 467

Product managerowie:

Urządzenia typu rooftop

Filip Konieczny
filip.konieczny@flowair.pl
+48 58 627 57 34

OXeN i System FLOWAIR

Grzegorz Perestaj
grzegorz.perestaj@flowair.pl
+48 58 627 57 36

Kurtyny drzwiowe i bramowe

Maciej Dunajski
maciej.dunajski@flowair.pl
+48 58 627 57 34

Nagrzewnice, komory mieszania i destratyfikatory

Marek Skarżyński
marek.skarzynski@flowair.pl
+48 58 627 57 34

Nagrzewnice AGRO
 

Andrzej Domian
andrzej.domian@flowair.pl
+48 510 086 994

Nagrzewnice gazowe
 

Mateusz Gajewski
mateusz.gajewski@flowair.pl
+48 500 234 190

Kontakt z działem
marketingu:

Eliza Rumpca
marketing@flowair.pl
+48 58 627 57 38

Kontakt z działem
badawczo-rozwojowym:

Grzegorz Perestaj
grzegorz.perestaj@flowair.pl
+48 58 627 57 36

Kontakt z działem
księgowości:

Sylwia Sewastianowicz
info@flowair.pl
+48 58 627 57 41

Jeżeli jesteś zainteresowany produktami z naszej oferty, prosimy o pozostawienie danych

Informacje personalne

Informacje na temat planowanej inwestycji
Dodatkowe informacje
Załączniki

(pliki o dopuszczalnym rozmiarze do 10MB)

Kliknij tutaj aby wybrać pliki
 

* Pola wymagane
Używasz przeglądarki Internet Explorer w wersji 9.0 lub starszej. Do poprawnego przeglądania naszej strony internetowej zalecana jest najnowsza wersja tej przeglądarki, którą możesz pobrać tutaj.