FLOWAIR Nagrzewnice wodne LEO

Nowy typoszereg

Nagrzewnice wodne LEO

Dla nas sama nagrzewnica to za mało! Właśnie dlatego stworzyliśmy nowy typoszereg nagrzewnic wodnych LEO z większą funkcjonalnością oraz lepszymi parametrami potwierdzonymi przez międzynarodowe, akredytowane laboratorium badawcze.

Zobacz video!

Jedno urządzenie, wiele możliwości.

Urządzenie dostępne w 3 wielkościach
w 3 wersjach obudowy

EPP

Obudowa z tworzywa sztucznego.
Wykonanie standardowe.

RAL

Obudowa stalowa malowana proszkowo.
Wykonanie specjalne.

INOX

Obudowa ze stali nierdzewnej.
Wykonanie specjalne.

Zakres mocy grzewczych

Wybierz 1 z 8 wariantów

Wykres
Etykieta jakości

Etykieta jakości

Jakość produktu

Podane parametry urządzeń potwierdzone są przez akredytowane laboratorium badawcze.

FLOWAIR jako pierwszy wprowadza nowy standard w branży – etykiety jakościowe do nowego typoszeregu nagrzewnic wodnych LEO.

Dbając o jakość produktów, FLOWAIR współpracuje z niezależnym, międzynarodowym, akredytowanym laboratorium badawczym, w celu rzetelnego potwierdzenia parametrów technicznych urządzeń i standaryzacji danych.

Etykieta zawiera rzetelne parametry techniczne urządzenia, kluczowe do prawidłowego i świadomego doboru urządzeń: moc urządzenia, zasięg strumienia powietrza, hałas. Parametry te zostały określone przy realnych warunkach brzegowych jakie występują w większości obiektów.

Wybrane przez FLOWAIR laboratorium badawcze to międzynarodowa firma, dbająca o wysoki standard badań. Wyniki badań są cenione przez producentów na całym świecie. Badania zostały wykonane w oparciu o normy europejskie, standardy międzynarodowe jak również rodzime przepisy obowiązujące w Polsce. Raporty wydawane przez Laboratorium stanowiły podstawę do przygotowania etykiety jakościowej.

Wiarygodne dane techniczne eliminują ryzyko inwestycyjne. Klient ma pewność, że produkt został przebadany, a parametry urządzenia są zgodne z opisem.

Zestaw LEO BMS

Zestaw LEO BMS

Inteligentne rozwiązanie

Nagrzewnica wodna LEO BMS wyposażona jest w energooszczędne, 3-biegowe wentylatory, które są sterowane za pomocą DRV. Moduł sterujący DRV to element wykonawczy, który nadzoruje pracę urządzenia wg poleceń wydawanych ze sterownika T-box czy też bezpośrednio z systemu BMS.

LEO BMSNagrzewnica wodnaCzujniknaścienny PT-1000Lokalny pomiar temperaturyModuł DRVModuł sterujący zapewniazasilanie i sterowanienagrzewnic i zaworuT-BoxInteligentny sterownikz wyświetlaczem dotykowymmini BMS w zasięgu ręki!max do 31 urządzeń

Zalety rozwiązania

  • Nagrzewnica pracuje zawsze na możliwie najniższym biegu.
  • Bardziej równomierne i energooszczędne ogrzanie pomieszczenia.
  • Pracują tylko te nagrzewnice, które faktycznie muszą.
  • Oszczędność energii i zmniejszenie hałasu pracy urządzenia.