Bezkanálové jednotky pro vytápění i větrání

 

EPP je materiál tvořený kombinací polypropylenové pryskyřice s přísadami. Tento materiál má vysokou schopnost absorbovat zvuk a je to dobrý tepelný izolant, velmi elastický, trvanlivý a lehký. Je také ekologický, protože výroba probíhá bez odpadu z jakéhokoliv materiálu. Navíc EPP je také plně recyklovatelný.

Materiál má třídu hořlavosti E. (dle PN-EN 13501-1 + A1: 2010 - Požární klasifikace stavebních výrobků a konstrukcí staveb - Část 1: Klasifikace podle výsledků zkoušek reakce na oheň).

Kondenzátní vanička je nedílnou součástí spodní části opláštění jednotek. Voda, která kondenzuje na rekuperačním výměníku se odvádí samospádem skrz  průchozí otvor 10 mm do zásobníku vaničky.

Jednotka OxeN je standartně vybavena komunikačním a řídícím systémem jehož součástí jsou i teplotní čidla, pohony klapek a je-li jednotka vybavena teplovodním výměníkem i regulační ventil s ovládacím pohonem pro regulaci jeho topného výkonu.

Jednotka OXeN používá dva křížové výměníky tepla vyrobené z hliníku.

Jednotka OXeN používá filtry EU4. Filtrační materiál - skleněné vlákno je zajištěno v rámu na obou stranách kovovým pletivem.

Konstrukce jednotky je kombinací různých výrobních technologií. Počínaje montážními prvky z pozinkované oceli, přes detaily, které uzavírají vzduchové kanály po lamely výstupu vzduchu tvarované z plastu. Lehké a odolné opláštění je vyrobeno z expandovaného polypropylenu - EPP.

Jednotka OXeN má instalační konzole jako standardní vybavení, aby byla možná instalace bez dalších přídavných držáků.

Jednotka OxeN je standartně vybavena komunikačním a řídícím systémem jehož součástí jsou i teplotní čidla, pohony klapek a je-li jednotka vybavena teplovodním výměníkem i regulační ventil s ovládacím pohonem pro regulaci jeho topného výkonu.

Provozní parametry jednotky jsou řízeny regulátorem T-box s dotykovým displejem. To umožňuje snadné a rychlé  nastavení požadovaných parametrů. Jasný, velký displej umožňuje jednoduchým způsobem číst aktuální stav jednotky.

Regulátor T-box může ovládat až 31 jednotek OXeN připojených samostatně.

Ano, regulátor T-box umožňuje uživateli nastavit jednu hodnotu účinnosti a jednu hodnotu teploty pro každou jednotku OXeN zvlášť.

Używasz przeglądarki Internet Explorer w wersji 9.0 lub starszej. Do poprawnego przeglądania naszej strony internetowej zalecana jest najnowsza wersja tej przeglądarki, którą możesz pobrać tutaj.
;