Směšovací komory

 

Izolace by měla být použita, pokud existují rizika kondenzace vzdušné vlhkosti na stěnách směšovací komory. Tento jev je závislý na výskytu velkých rozdílů mezi teplotou uvnitř a vně budovy a na vysoké vlhkosti vzduchu v budově.

Díky modulární konstrukci jednotky je možnost umístit filtr na přívod čerstvého vzduchu nebo současně filtrovat čerstvý vzduchu a vzduch cirkulační.

Konstrukce jednotky umožňuje nasávání cirkulačního vzduchu současně z její pravé i levé strany.

Pro směšovací komory LEO KM S a LEO KM L je k dispozici regulační sada KMFB. Ta obsahuje modul DRV KM, pohon směšovací klapky, regulační ventil s pohonem a 4x čidlo PT-1000.  Jedná se o regulační sadu pro teplovzdušnou jednotku, která spolupracuje se směšovací komorou.

Základní funkce:

  • Spojité nebo 3-stupňové ovládání ventilátoru teplovzdušné jednotky
  • Možnost současného ovládání ventilační teplovzdušné jednotky a odtahového ventilátoru. Ventilační jednotku doporučujeme používat pouze jako jednosměrnou ventilaci (bez současného použití odtahového ventilátoru) tak, aby bylo zapojení v souladu s nařízením Komise EU č. 1253/2014 (Ecodesign).
  • Protimrazová ochrana
  • Týdenní časový program
  • Možnost připojení k BMS
  • Možnost ovládání až 31 zařízení integrovaných  do FLOWAIR System.

Ano. Je možné použít filtr jakékoliv třídy filtrace, ale mějte na paměti, že čím vyšší filtrační třída filtru, tím dříve může dojít k  jeho zanesení nečistotami, zvýšení jeho tlakové ztráty a tím ke snížení účinnosti ventilátoru teplovzdušné jednotky.

Směšovací komory mohou být vybaveny kazetovým filtrem EU3 nebo EU4 třídy filtrace.

Używasz przeglądarki Internet Explorer w wersji 9.0 lub starszej. Do poprawnego przeglądania naszej strony internetowej zalecana jest najnowsza wersja tej przeglądarki, którą możesz pobrać tutaj.
;