Poznaj zalety nowej kurtyny powietrznej Slim

Obejrzyj video
FLOWAIR Slim
 1. Kurtyna plug and play z czujnikiem ruchu

  Kurtyna Slim to urządzenie typu Plug & Play. Nabudowane przyciski na boku urządzenia umożliwiają dostosowanie bariery powietrznej do swoich potrzeb. Wbudowany czujnik ruchu uruchamia kurtynę w momencie wykrycia ruchu w otoczeniu urządzenia. Nie jest potrzebna już żadna dodatkowa automatyka.

 2. Dopasowana do potrzeb twojego klienta

  Pasuje do 99% otworów drzwiowych. Kurtyna Slim sprawdzi się wszędzie tam, gdzie często otwiera się drzwi, m.in. w sklepach, restauracjach, salonach usługowych.

 3. Dyskrecja w działaniu

  Kurtyna Slim nie zaburza charakteru wnętrz i idealnie wpasowuje się w otwór drzwiowy. Dzięki 2 kolorom w standardzie – głębokiej czerni oraz bieli z czarnymi akcentami – Slim uzupełnia architekturę wnętrz, gwarantując jednocześnie maksymalną oszczędność miejsca.

 4. Poprawia jakość powietrza

  Zadaniem kurtyn powietrznych jest zapobieganie niekontrolowanemu wydostawaniu się powietrza ogrzanego lub chłodnego z pomieszczenia. Dodatkowo po zamontowaniu łatwo wymienialnego, zewnętrznego filtra, kurtyna poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu.

Pasuje do biznesu twojego klienta

Kurtyna Slim sprawdzi się wszędzie tam, gdzie często otwiera się drzwi, m.in. w sklepach, restauracjach, salonach usługowych.

Niewidoczny system mocowania

Urządzenie wyposażyliśmy w niewidoczny system mocowania, który umożliwia montaż w pionie i w poziomie za pomocą tych samych wsporników. Istnieje również możliwość montażu kurtyny za pomocą szpilek.

 1. Montaż poziomy

  Kurtyny Slim przystosowane są do montażu poziomego nad otworem drzwiowym, nie ograniczając przestrzeni wewnątrz pomieszczenia i gwarantując maksymalną oszczędność miejsca. Kurtyny zamontowane poziomo tworzą niemal niewidoczną linię ze skrzydłem drzwiowym.

 2. Montaż pionowy

  Kurtyna Slim może pracować w pozycji pionowej, zwłaszcza gdy przestrzeń nad drzwiami jest mniejsza niż 25 cm.

 3. Łączenie kurtyn ze sobą

  Jeżeli drzwi są szersze niż wymiar pojedynczej kurtyny, należy łączyć urządzenia ze sobą, aż zostanie pokryty cały otwór wejściowy. Brak wystających detali na bokach kurtyn Slim pozwala łączyć je w tandem, zapewniając w ten sposób odpowiednią osłonę wejścia bez względu na jego szerokość.

Niski poziom hałasu

Kurtyna Slim została tak zaprojektowana, aby zredukować poziom hałasu. Jest niemal bezgłośna, nie wywołując dyskomfortu osób przebywających w jej pobliżu.

 • 20 dB(A)

  szept

 • 33,5 dB(A)

  kurtyna Slim

 • 65 dB(A)

  suszarka

2 kolory w standardzie

Zgodnie z zasadą slim design wybraliśmy prostą, oszczędną i funkcjonalną kolorystykę. Istnieje jednak możliwość zamówienia kurtyny również w dowolnym kolorze z palety RAL.

Głęboka czerń

Czarna kurtyna to nieodłączny element stylu industrialnego. Dyskretnie wpisuje się w charakter wnętrz, pełniąc jednocześnie funkcje praktyczne i dekoracyjne.

Biel z czarnymi akcentami

Ponadczasowe połączenie bieli z czernią. Uzupełnia architekturę wnętrz i nie zaburza jego charakteru.

Poprawia jakość powietrza

Kurtyna może być wyposażona w łatwo wymienialny, zewnętrzny moduł filtra.

Filtr poprawia jakość powietrza, a urządzenie chronione jest przed wnikaniem brudu i innych zanieczyszczeń. Filtr montowany jest na górnej powierzchni urządzenia za pomocą zintegrowanych uchwytów. Jest łatwy w montażu i demontażu.

 

 

Typ filtra: Coarse 30%

Grubość: 4 mm

Kurtyny Slim dostępne są w 3 długościach, 3 wersjach i 2 możliwościach montażu

Potrzebujesz szczegółów? Pobierz materiały